Poznajcie nas bliżej, czyli najważniejsze pytania i odpowiedzi

 1. Puk, puk – kto tam? Czyli kilka słów o nas
  Dominika – fotograf z ponad 9 letnim stażem. Poza fotografią ślubną specjalizuje się w fotografii komercyjnej, reklamowej, fashion.
  Arek – fotografuje zawodowo od 2016 roku. Poza sezonem ślubnym fotografuje wnętrza, architekturę, motoryzację i praktykuje fotografię studyjną.
 2. Gdzie pracujemy?
  Jesteśmy z Trójmiasta więc pracujemy głównie lokalnie. Jednak zdarzają nam sesje wyjazdowe oraz zagraniczne. Jeśli nie jesteście z województwa pomorskiego a podobają wam się nasze realizacje zapraszamy do kontaktu.
 3. Jaki zakres godzin obejmuje nasza oferta reportażu ślubnego?
  Standardowo reportaż ślubny zaczynamy od przygotowań i jesteśmy z wami do ostatniej zabawy na oczepinach (około 1 w nocy).
 4. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
  Po pierwsze dlatego że jest nas dwoje. Dwa różne spojrzenia, dwie perspektywy, Dwa razy większa szansa aby nie pominąć żadnego momentu w najważniejszym dniu w waszym życiu.Po drugie otrzymujecie od nas dużo więcej wysokiej jakości i różnorakich zdjęć niż jest w stanie oddać jeden fotograf.
 5. Na jakim sprzęcie pracujemy?
  Pracujemy z aparatami marki Canon, obiektywami Canon i Sigma z serii ART. Dodatkowo używamy lamp Profoto oraz Canon. Latamy dronem firmy Autel, który robi zdjęcia w formatach Raw o wysokiej rozdzielczości.
 6. Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?
  Sesję plenerową możemy powtórzyć, Sesję narzeczeńską również. Reportażu ślubnego już nie. Dlatego korzystamy tylko ze sprzętu, na którym możemy bezgranicznie polegać i który znamy jak własną kieszeń. Pracujemy na najwyższej klasy kartach pamięci i na oryginalnych bateriach. Po powrocie z sesji robimy kopię zdjęć w 2 niezależnych miejscach.
 7. W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?
  Każdy z naszych par posiada indywidualną galerią online. Wygrawerowany pendrive ze wszystkimi fotografiami w dużej rozdzielczości. Wszystko opakowane w pięknym, drewnianym pudełku, do którego możecie dołączyć ślubne pamiątki.
 8. Jaki jest czas oczekiwania na materiały?
  Do 30 dni roboczych.
 9. Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?
  Oczywiście.
 10. Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?
  Jak najbardziej  posiadamy licencję na pilotowanie bezzałogowców.
 11.  Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?
  Podobno nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór. Z takiego założenia wychodzimy dodając jeszcze do tego kwestie sprzętowe. Jak wspomnieliśmy wcześniej pracujemy na najlepszym możliwym sprzęcie, któremu byle deszcz, burza, zawierucha śnieżna nie straszne 😉
 12. Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?
  Nie ma takich warunków, którym byśmy nie sprostali. Pracujemy na jednym z najlepszych systemów oświetleniowych na świecie. Dodatkowo mamy bogate doświadczenie w pracy ze światłem sztucznym więc jesteśmy w stanie rozwiązać każdą trudną sytuację
 13. Czy zrealizujemy dla was sesję zagraniczną?
  Oczywiście, nawet pomożemy w wyborze odpowiedniego miejsca na zdjęcia.
 14. Gdzie najczęściej Pary Młode planują sesje plenerowe?
  Mieszkamy nad morzem więc wybór najczęściej pada na nasze plaże i okolice. Dodatkowo realizujemy też sesje plenerowe bardziej oddalone od Trójmiasta. Kaszuby, półwysep czy pas nad otwartym morzem też mieliśmy okazję zwiedzać z Parami Młodymi. Jeśli jednak marzy wam się  sesja czy plener w innych okolicznościach jesteśmy otwarci, na pewno coś zaproponujemy i pomożemy w realizacji.
 15. Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?
  Oczywiście. Fotografia to kreatywny zawód i mało rzeczy jest nas w stanie zaskoczyć 🙂 Możecie na nas liczyć jeśli chodzi o nietypowe rozwiązania. Nie bójcie się pytać i zaspokajać ciekawości.
 16. Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy?
  Każdy etap jest wyjątkowy i ma w sobie coś wyjątkowego. Arek najbardziej lubi reportaż z przygotowań i ceremonii natomiast Dominika uwielbia tempo pracy na weselnym parkiecie oraz sesje plenerowe.
 17. Nasze pasje
  Dominika – malarstwo, film i dobra książka.
  Arek – podróże, góry, fotografia architektury i wnętrz, motoryzacja.

Skoro już nas odrobinę poznaliście i wiecie o nas więcej niż jeszcze 5 minut temu zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na resztę pytań które wam się nasuną a jeśli chcecie przekonać się że fotograf nie taki straszny jak go malują zawsze jesteśmy chętni na dobrą kawę na mieście.